Регистрация    Войти
Авторизация

ПІД ЧАС РІЗДВЯНОГО ПОСЛАННЯ «URBI ET ОRBI» ПАПА ЗАКЛИКАВ ДО МИРУ В УКРАЇНІ

загрузка...
ПІД ЧАС РІЗДВЯНОГО ПОСЛАННЯ «URBI ET ОRBI» ПАПА ЗАКЛИКАВ ДО МИРУ В УКРАЇНІ

Сьогодні, 25 грудня, Папа Римський Франциск виступив із традиційним різдвяним посланням «Urbi et Оrbi» («Риму і Світу») на площі Святого Петра в Римі.

В цей день, сповнений світла Різдвяної зірки, Папа Франциск звернувся «до самих віддалених куточків землі, до всіх людей, особливо до тих, хто потерпає від війни і сурових конфліктів, які здаються сильнішими за прагнення миру».

У цьому контексті, Папа Римський окремо сказав і про Україну. Він побажав відновлення миру в Україні, висловивши солідарність з населенням, яке зазнає страждань.

«Мир жінкам і чоловікам, що досі страждають від наслідків конфлікту в східній Україні, де невідкладним є спільне бажання принести полегшення населенню та втілити в життя взяті зобов’язання» - зазначив Понтифік.

У своєму звернені Папа Римський акцентував на тому, що це має бути «Мир – не просто слово, а реальний, конкретний мир!», якого прагне все людство.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.