Регистрация    Войти
Авторизация

Відбулась телефонна розмова Прем’єр-міністрів України та Молдови

загрузка...
Відбулась телефонна розмова Прем’єр-міністрів України та Молдови

12 січня в ході телефонної розмови з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп підтвердив підтримку зусиль України із забезпечення миру на сході країни, територіальної цілісності та суверенітету держави, відзначив прогрес у реалізації домовленостей, досягнутих під час його зустрічей з Президентом України Петром Порошенком (07.10.2016) та Першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим (15.11.2016).

Володимир Гройсман привітав рішення Уряду Молдови скасувати обмежувальні заходи на імпорт окремих видів українських товарів, висловив зацікавленість у відновленні поставок електроенергії на ринок Молдови і готовність взяти участь у відповідному тендері.

Прем’єр-міністрів України підтвердив запрошення Главі Уряду Молдови взяти участь у зустрічі глав урядів країн-членів ГУАМ та бізнес-форумі у її рамках, які планується провести в Києві.

Серед інших питань порядку денного двосторонніх відносин Прем'єр-міністри країн обговорили «пакетні домовленості» щодо Дністровського комплексного гідровузла. У цьому контексті Глава українського Уряду запропонував доручити відповідним міністерствам і відомствам провести найближчим часом переговори для вироблення остаточних рішень.

Сторони обговорили перспективи активізації двосторонніх відносин, зокрема можливість проведення у квітні-травні ц.р. чергового засідання Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.