Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України у В’єтнамі О.Шовкопляс відвідав провінцію Донг Най

загрузка...
Посол України у В’єтнамі О.Шовкопляс відвідав провінцію Донг Най

9 січня 2017 року Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс перебував у провінції Донг Най, де провів зустрічі з керівництвом регіону паном Дінь Куок Тхай - заступником Секретаря Комітету КП провінції, Головою народного комітету провінції Донг Най і паном Чан Ван Вінь – постійним членом Комітету КП провінції, Віце-головою Народного комітету провінції Донг Най.

В ході зустрічей були обговорені питання двостороннього співробітництва у сфері розвитку торговельно-економічної співпраці на рівні регіонів двох країн та взаємодії підприємств України і провінції Донг Най, зокрема зацікавленості українських компаній у встановленні партнерських відносин з місцевими підприємствами і виробниками, створенні можливостей для розширення доступу українських товарів на ринок провінції Донг Най, розбудови промислової та транспортної інфраструктури, постачання сільськогосподарської продукції, експорту та імпорту обладнання тощо. Сторонами було наголошено на важливості вивчення і започаткування нових форм співпраці в 2017 році.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.