Регистрация    Войти
Авторизация

Зустріч з Генеральним консулом ФРН.

загрузка...
Зустріч з Генеральним  консулом ФРН.

Під час зустрічі сторони обмінялись думками стосовно актуальної політичної ситуації в Європі і Україні. Консул-керівник проінформував німецьку колегу про те, що в Україні, не зважаючи на всі спроби Росії, вдалось досягнути політичної стабілізації та певного економічного зростання. Було також підкреслено особливу роль в цьому зокрема чинної влади ФРН і особисто Канцлера ФРН Ангели Меркель.

Сторони також обговорили проекти спільної українсько-німецької а також можливої тристоронньої (за участі Польщі) співпраці, зокрема у сфері молодіжних обмінів і освіти, культури і господарки. Було домовлено про започаткування спільних проектів в галузі профтехосвіти, культури, спільних бізнес місій тощо. Окремо було обговорено питання проведення тристоронньої конференції з питань вивчення досвіду німецько-польського примирення та можливості його використання у розбудові українсько-польського порозуміння

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.