Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині провів зустріч з Губернатором провінції Коррієнтес

загрузка...
Посол України в Аргентині провів зустріч з Губернатором провінції Коррієнтес

10 лютого ц.р. у ході перебування Посла України в Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна з робочою поїздкою у провінції Коррієнтес у складі групи керівників іноземних дипломатичних представництв відбулась його зустріч з Губернатором вказаної аргентинської провінції Рікардо Коломбі.

У ході зустрічі, серед іншого, були обговорені перспективи налагодження міжрегіональної співпраці між провінцією Коррієнтес та одним з регіонів України, подібним за соціально-економічними характеристиками, а також обміну досвідом насамперед у сфері агропромислового комплексу та розвитку туризму.

Окремою темою розмови стала ситуація багаточисельної української громади, що компактно проживає на півночі провінції Коррієнтес. У цьому зв’язку, Губернатор Р.Коломбі підкреслив суттєвий внесок етнічних українців у розвиток економіки, передусім, сільського господарства, а також культурне розмаїття провінції. У свою чергу, Посол Ю.Дюдін висловив вдячність керівництву провінції за створення необхідних умов для задоволення культурних та освітніх потреб нащадків українців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.