Регистрация    Войти
Авторизация

Художня виставка до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм

загрузка...
Художня виставка до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм

7 лютого 2017 р. в Києві, у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулося відкриття виставки «Новий шовковий шлях – відомі китайські художники та учні», присвяченої 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і КНР.

На заході були присутні Президент Національної академії мистецтв України, ректор НАОМА А.Чебикін, представники Міністерства культури України, студентства, громадськості та мас-медіа, а також китайські митці, серед яких, зокрема, народні і заслужені художники Гао Цзє та Ван Женьбо.

До учасників і гостей виставки з письмовим привітанням звернувся Посол України в КНР Олег Дьомін. Зокрема, він наголосив, що не дивлячись на географічну відстань між нашими країнами, мистецтво України і Китаю постійно перебували та продовжують перебувати у взаємному проникненні і збагаченні.

У рамках візиту до Києва китайська делегація також провела переговори з керівництвом НАОМА, за результатами яких було досягнуто домовленості щодо опрацювання питання поїздки представників студентства Академії до Пекіна та відвідання Китайської академії сучасного живопису і майстерні відомих місцевих художників.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.