Регистрация    Войти
Авторизация

Участь в урочистостях з нагоди 203-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

загрузка...
Участь в урочистостях з нагоди 203-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

9 березня перед пам’ятником Т.Г.Шевченку в Братиславі члени української громади Словаччини, артисти музично-драматичного ансамблю Т.Г.Шевченка та співробітники Посольства взяли участь у міжнародній акції – одночасному читанні по всьому світові вірша Т.Г.Шевченка «В казематі» (Мені однаково, чи буду…).

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Кобзарю, а у виконанні артистів музично-драматичного ансамблю Т.Г.Шевченка пролунала пісня «Реве та стогне» на слова Тараса Шевченка.

Був також проведений мітинг, на якому виступаючі зазначили, що творчий спадок Тараса Шевченка актуальний, як ніколи. Хоч він не був ані політиком, ані полководцем, але його слово мобілізувало і мобілізує мільйони українців до боротьби за власні права, свободу та людську гідність. І сьогодні, коли зовнішній агресор вчергове віроломно зазіхає на незалежність України, залишаються актуальними заповіти Тараса Шевченка:

Борітеся — поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.