Регистрация    Войти
Авторизация

Україна налаштована на активізацію туристичних зв’язків з Норвегією

загрузка...
Україна налаштована на активізацію туристичних зв’язків з Норвегією

«Україна має потенціал стати справжнім відкриттям для норвезьких туристів». Це стало лейтмотивом презентації «Відкрий Україну», що відбулася 16 березня 2017 року в Осло. Ініціаторами та організаторами презентації, покликаної сприяти активізації українсько-норвезьких туристичних обмінів, виступили Посольство України у Норвегії та Норвезько-українська торговельна палата. У заході взяли участь менеджери українських та норвезьких туристичних компаній, журналісти провідних норвезьких ЗМІ, представники державних установ України та Норвегії, відповідальних за туристичні зв’язки.

Презентацію також відвідали норвезький музикант Йоакім Віт Стен, відомий як JOWST, та співак Александер Валман, які представлятимуть Норвегію на пісенному конкурсі Євробачення-2017 у Києві.

Захід «Відкрий Україну» в Осло став першою цільовою презентацією туристичного потенціалу України на території Норвегії. Міжнародний туризм користується підвищеною популярністю серед громадян цієї країни – за статистичними даними, середній норвежець здійснює понад п’ять закордонних поїздок щороку; при цьому, норвежці витрачають на туристичні подорожі від 12 до 15 млрд. дол. США щорічно. Унікальні туристичні переваги України, суттєва активізація українсько-норвезького співробітництва у різних сферах впродовж останнього часу, а також глибокі історичні зв’язки між Україною та Норвегією, які сягають часів Київської Русі та середньовічної Норвезької держави, створюють сприятливі передумови для розширення українсько-норвезьких туристичних обмінів.

Виступ Посла України у Королівстві Норвегія Вячеслава Яцюка під час відкриття презентації «Відкрий Україну»: NorgeTourism16032017.docx

Офіційний промо-ролик України «Experience Ukraine! We are open for Tourism»: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=qZMMJo7jOTQ&app=desktop

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.