Регистрация    Войти
Авторизация

«Мінськ-2» себе не вичерпав, а мінський майданчик довів важливість свого існування, - зазначив Посол України у Республіці Білорусь Ігор Кизим в ефірі телеканалу «Білорусь-1»

загрузка...
«Мінськ-2» себе не вичерпав, а мінський майданчик довів важливість свого існування, - зазначив Посол України у Республіці Білорусь Ігор Кизим в ефірі телеканалу «Білорусь-1»

30 квітня Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим взяв участь у програмі «Головний ефір» на центральному каналі білоруського телебачення «Білорусь 1», основна увага якої була присвячена результатам робочої зустрічі президентів України та Білорусі 26 квітня ц.р., а також стану українсько-білоруських відносин в цілому.

Посол зокрема наголосив, що зустріч лідерів наших двох держав є завжди знаковою подією, яка дає поштовх активізації двостороннього співробітництва у всіх сферах. Одним з основних завдань, у цьому контексті, є закріплення позитивних тенденцій у торговельно-економічній співпраці, які спостерігалися у минулому та на початку цього року. Були окреслені нові можливості та напрями роботи у цій сфері, над якими працюватимуть обидві сторони, і результати якої мають стати предметом обговорення під час офіційного візиту в Україну Президента Республіки Білорусь О.Г.Лукашенка влітку цього року.

Говорячи про завдання на найближчу перспективу, Посол акцентував увагу на важливості активізації контактів на всіх рівнях, а також на необхідності донесення до білоруського суспільства об’єктивної інформації про українське сьогодення з метою уникнення упередженого ставлення білоруських громадян до подій, що відбуваються в нашій країні.

Оцінюючи перспективи Мінського процесу, Ігор Кизим наголосив на важливості продовження існування цього формату. Посол України висловив вдячність білоруській стороні, яка на високому рівні забезпечує роботу контактної групи та її робочих підгруп, а також заявив, що «Мінськ – 2» себе не вичерпав, а мінський майданчик вже довів необхідність свого існування.

У зв’язку з наближенням міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, який відбудеться у травні в Києві, Ігор Кизим привітав білоруський гурт Naviband з виходом до фінальної частини конкурсу та запросив громадян Білорусі відвідати Київ у цей час.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.