Регистрация    Войти
Авторизация

Святкування Дня матері в Українській громаді Греції

загрузка...
Святкування Дня матері в Українській громаді Греції

14 травня Українська громада Греції святковими заходами відзначила День матері.

За ініціативи Центру підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта» та організаційної участі соціальної мережі жінок-мігрантів «Мелісса», Спілки письменників Греції і Муніципалітету Перістері у Культурному центрі Муніципалітету Перістері відбувся культурологічний захід «Матусенько, голубонько благословенна будь».

Ввечері цього ж дня за ініціативи Українського культурно-освітнього центру «Берегиня» та Української громади Святого Миколая, на подвір’ї Церкви Святої Трійці в Афінах відбувся святковий галаконцерт, присвячений Дню матері, на якому були представлені творчі колективи українських об’єднань Греції. У концерті взяла участь Народна артистка України Ніна Матвієнко, яка відвідує Афіни на запрошення Української громади Святого Миколая.

У рамках перебування в Афінах 13 травня Ніна Матвієнко також відвідала українські суботні школи, що діють в грецькій столиці при об’єднаннях «Берегиня», «Українсько-Грецька Думка» і «Трембіта».

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.