Регистрация    Войти
Авторизация

Міністр закордонних справ України взяв участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС

загрузка...
Міністр закордонних справ України взяв участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС

21 травня 2017 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у спеціальному засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-членів Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС), що відбулося в м.Стамбул. Засідання присвячене підготовці до Ювілейного саміту з нагоди 25-ї річниці Організації, що відбудеться у Стамбулі 22 травня 2017 року.
У своєму виступі П.Клімкін наголосив на погіршенні безпекової ситуації в Чорноморському регіоні, зокрема через агресивну політику Росії, насамперед проти України. При цьому зазначивши, що такі дії РФ підривають сутність Чорноморського економічного співробітництва, яке спрямоване на перетворення регіону в зону миру, стабільності та процвітання.
Розвиток економічного спробітнцтва в умовах безпекової кризи в Чорноморському регіону буде ключовим питанням під час головування України в ОЧЕС у другій половині 2017 року.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.