Регистрация    Войти
Авторизация

Посол разом з парламентським дежсекретарем Мінекономіки ФРН У.Бекмаєром підписав Спільну заяву у сфері підготовки управлінських кадрів

загрузка...
Посол разом з парламентським дежсекретарем Мінекономіки ФРН У.Бекмаєром підписав Спільну заяву у сфері підготовки управлінських кадрів

Німеччина і Україна до 2019 року продовжать співпрацю у сфері підготовки управлінських кадрів– Посол України Андрій Мельник підписав у Берліні відповідну заяву з парламентським державним секретарем Федерального міністерства економіки Німеччини Уве Бекмаєром.

«Ми переконані, що співробітництво у сфері підтримки менеджерів сприятиме поглибленню взаємодії українських підприємств з Європою та підвищить їхню конкурентоспроможність. Продовження такої співпраці є важливим сигналом і для Федерального уряду в частині підтримки необхідних в цих умовах зусиль України у процесі здійснення внутрішніх реформ», - зазначив пан Бекмаєр.

Починаючи з 2001 року, Україна є партнером згаданої програми. До цього часу понад 1200 молодих українських управлінців стали учасниками програми. У ході чотиритижневої практики учасники беруть участь у семінарах, відвідують успішні німецькі підприємства та проводять індивідуальні розмови з німецьким діловими партнерами. Результати програми свідчать, що внаслідок такої взаємодії було встановлено цілу низку взаємовигідних партнерств та проектів між українськими та німецькими фірмами. У такий спосіб учасники суттєво покращують власну кваліфікацію і можуть з впевненістю долучатися до нових міжнародних проектів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.