Регистрация    Войти
Авторизация

Відзначення 73 річниці ліквідації «Зігенеурлагер» в концентраційному таборі Аушвіц-Біркенау

загрузка...
Відзначення 73 річниці ліквідації «Зігенеурлагер» в концентраційному таборі  Аушвіц-Біркенау

02 серпня ц.р. відбулося урочисте відзначення
73 річниці ліквідації «Зігенеурлагер» в концентраційному таборі
Аушвіц-Біркенау у м. Ошьвєнцим. Згаданий захід було організовано Товариством Ромів в Польщі, Центральною радою німецьких Ромів та Сінті за сприяння та підтримки міністерства внутрішніх справ і адміністрації РП, а також міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

В урочистостях взяли участь представники дипломатичного корпусу представленого в РП, а саме: Посол ФРН Р.Нікель разом з Генеральним консулом ФРН в Кракові М.Гросом; Посол Королівства Бельгії К.Такет; Посол Республіки Австрія Т.М.Бухзбаум разом з Почесним консулом Австрії в Кракові А.Томбінскім, консул Генерального консульства США в Кракові Т.Зіа та віце-консул ГКУ в Кракові М.Музичко, а також співробітники дипломатичних представництв у Польщі країн Фінляндії, Ірландії, Чехії та РФ.

На заході з промовами виступили, зокрема, президент об’єднання Ромів в Польщі Р.Квятковскі, Голова центральної ради німецьких Ромів та Сінті Р.Роуз, віце-воєвода Малопольського воєводства Й.Гаврон, депутат національного об’єднання Угорщини Л.Телекі, Голова єврейської общини Кракова Т.Якубовіч, Голова комісії «International Holocaust Remembrance Alliance» в справах геноциду Ромів М.Машке та словацький політик і ромський діяч А.Гейза.

Урочистість було завершено покладанням вінків до меморіалу жертв Ромів та Сінті в концтаборі Аушвіц-Біркенау представниками дипломатичного корпусу, органів місцевого самоврядування та чисельних об’єднань, товариств та неурядових організацій.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.