Регистрация    Войти
Авторизация

Делегація Міністерства аграрної політики і продовольства України вивчає досвід розвитку сільських територій Латвії

загрузка...
Делегація Міністерства аграрної політики і продовольства України вивчає досвід розвитку сільських територій Латвії

Зустріч відбулася в рамках візиту української делегації з метою вивчення латвійського досвіду у розвитку сільських територій, освоєння ринку ЄС, державної підтримки малих та середніх підприємців та формах співробітництва держави та бізнесу.

Під час зустрічі обговорювалися українська та латвійська політика сільськогосподарського розвитку, а також імплементація Угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами.

В рамках візиту, який триває з 5 по 9 вересня, заплановано зустрічі з представниками державних структур та громадських організацій Латвії щодо обговорення питань розвитку сільських територій.

6 вересня українська делегація також відвідала продовольчу виставку «Riga Food», де оглянула стенди латвійських, зарубіжних виробників, а також стенди українських компаній – виробників продуктів харчування, напоїв та упаковки.

Візит організовано у співпраці Міністерства аграрної політики і продовольства України з Латвійським центром сільських консультацій та освіти в рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС».

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.