Регистрация    Войти
Авторизация

Урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України

загрузка...
Урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України

8 вересня Посольством України в Чеській Республіці проведено урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України, в якому взяли участь представники уряду та парламенту Чехії, ділових кіл, органів місцевого самоврядування, акредитованого в ЧР дипломатичного корпусу, діячі культури, журналісти, керівники українських громадських організацій Чехії.

Почесним гостем урочистого прийому був Міністр промисловості та торгівлі Чехії Їржі Гавлічек.

У виступі перед гостями Посол Євген Перебийніс наголосив на значенні незалежності України для багатьох поколінь українців, історичних аспектах здобуття Україною незалежності та боротьбі проти неоголошеної війни, розв’язаної Росією, зупинився на історичних зв’язках між Україною та Чехією, подякував друзям та партнерам за підтримку та солідарність (http://czechia.mfa.gov.ua/ua/embassy/ambassador/speeches).

Міністр Їржі Гавлічек відзначив подвійну цінність для України свята незалежності у цей складний період та побажав українському народові продовжувати відстоювати своє право на свободу, власну думку, право самостійно обирати своє майбутнє. За словами Міністра, Україна може розраховувати на Чехію як на надійного друга і партнера.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.