Регистрация    Войти
Авторизация

8 вересня 2017 року у Любліні відбувся вечір чарівної української пісні

загрузка...
8 вересня 2017 року у Любліні відбувся вечір чарівної української пісні

8 вересня 2017 року Люблінський концертний зал "Маки" гостинно прийняв музичні колективи української народної пісні. Понад три години численні глядачі мали змогу насолоджуватися українською музикою у виконанні відомих в Україні та за кордоном гуртів: ансамблю з Перемишля "Крайка" та чоловічого хору "Хореа Козацька" з Києва. Колективи виконували українські народні твори, починаючи з часів Давньої Русі, відроджені за допомогою стародівніх літописів.

У такий спосіб польській аудиторії було донесено складну, але багату історію становлення України, безперервної боротьби її народу за волю та незалежність.

Концерт організований ініціативною місцевою українською громадою, насамперед, громадською активісткою, Мар`яною Куць, за організаційного сприяння Українського Товариства у м.Люблін, Люблінської греко-католицької парафії. У заході взяв участь Голова Українського Товариства Г.Купріянович, від імені Генерального консульства України в Любліні - консул С.Горбовська, яка привітала гостей, подякувала організаторам та учасникам урочистої події за розвиток культурних зв`язків України та Польщі, проведення заходів, направлених на зміцнення добросусідських відносин.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.