Регистрация    Войти
Авторизация

20 вересня 2017 року у Любліні відбулася інавгураційна конференція Державної програми РП «Працюю легально»

загрузка...
20 вересня 2017 року у Любліні відбулася інавгураційна конференція Державної програми РП «Працюю легально»

З метою удосконалення ринку працевлаштування в РП, у т.ч., для іноземців, польським урядом розроблено та запроваджується 3-річна компанія, направлена на легалізацію ринку праці, заохочення працедавців та працівників до офіційного працевлаштування тощо.

Для презентації програми Державним Інспекторатом праці РП було проведено в Любліні установчу конференцію, яка відбулася в Управлінні Люблінського Воєводства.

Головним мотивом заходу був аналіз ситуації на польському ринку праці за останні 10 років, демонстрація переваг офіційного працевлаштування, у т.ч. стимулювання до відрахування працівниками внесків до Фонду соціального страхування, Фонду праці.

На конференцію було запрошено ГКУ в Любліні, від імені якого взяла участь консул С.Горбовська. Важливість зазначеної конференції обумовлена зростаючою кількістю трудових мігрантів з України (більше 80% з працюючих іноземців), значним відсотком нелегальних працівників.

У ході заходу було домовлено про розширення співпраці з Державним інспекторатом праці в Любліні щодо правового-консультаційного сприяння громадянам України, які приїздять на роботу до РП, або звертаються зі скаргами на недобросовісних працедавців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.