Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України провів зустріч з молдовськими журналістами

загрузка...
Посол України провів зустріч з молдовськими журналістами

22 вересня в Посольстві України в Молдові Посол України Іван Гнатишин зустрівся з журналістами молдовських ЗМІ, які відвідають Україну в рамках прес-туру 26 вересня - 2 жовтня.

У зустрічі також взяли участь представники Посольства США в Республіці Молдова.

Іван Гнатишин розповів про ситуацію в Україні та основні аспекти інтенсивного порядку денного українсько-молдовського співробітництва, у тому числі в галузі регіональної безпеки, повідомив про причини та характер російської гібридної агресії проти України.

В цьому контексті Посол підкреслив роль журналістики в об’єктивному висвітленні подій в Україні в умовах потужної пропаганди.

Прес-тур організований з ініціативи Посольства України в Молдові, за фінансової та організаційної підтримки Посольства США в Молдові, реалізується Українським кризовим медіа-центром.

Програма прес-туру передбачає зустрічі з представниками органів влади, волонтерами, громадськими активістами, внутрішньо переміщеними особами та іншими жертвами російської агресії, мешканцями районів поблизу лінії розмежування на Донбасі.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.