Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України зустрівся з Групою дружби з Україною в Народних Зборах РБ

загрузка...
Посол України зустрівся з Групою дружби з Україною в Народних Зборах РБ

Посол України в Болгарії Микола Балтажи зустрівся з депутатами-членами Групи дружби з Україною Народних Зборів. Було обговорено актуальні питання подальшого розвитку українсько-болгарських відносин, насамперед, міжпарламентських зв’язків. Болгарські депутати висловили заінтересованість до співпраці з українськими колегами, а також одностайно погодилися з необхідністю підтримання постійного діалогу на рівні Голів парламентів. Також Було висловлено позитивну оцінку результатів робочого візиту Голови НЗ РБ Д.Главчева до Запорізької області та м.Одеси 23-24 вересня.

Співрозмовників було інформовано про реформування системи освіти в контексті ухвалення Закону Україну «Про освіту», відтак спростовано необґрунтовані закиди щодо обмеження прав етнічних болгар на вивчення рідної мови. Було наголошено й на відкритості української влади, зокрема Міністерства освіти і науки, до конструктивного діалогу під час розробки навчальних програм та планів в рамках імплементації нового Закону.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.