Регистрация    Войти
Авторизация

Робочий візит до Копенгагену делегації Державної регуляторної служби України на чолі з Головою ДРС Ксенією Ляпіною

загрузка...
Робочий візит до Копенгагену делегації Державної регуляторної служби України на чолі з Головою ДРС Ксенією Ляпіною

3-5 жовтня 2017 р. відбувся робочий візит до Копенгагену делегації Державної регуляторної служби України на чолі з Головою ДРС Ксенією Ляпіною. Українська делегація вивчала досвід Данії в галузі зменшення адміністративного навантаження на бізнес, політику та механізми створення сприятливого бізнес середовища, залучення інвестицій та створення інноваційної держави тощо.

Представники України провели зустріч у Міністерстві промисловості, бізнесу та фінансової активності Данії, де ознайомилися із досвідом інноваційного підходу до вироблення урядових рішень, співробітництва з бізнесом та громадським сектором. В урядовому інноваційному центрі «MindLab», який створений з метою впровадження креативних технологій у сферу державного управління та вирішення проблем бізнес спільноти, відбулась плідна дискусія щодо можливостей втілення данського досвіду в цій царині в Україні. Українська делегація також взяла участь у семінарі, підготовленому представниками Адміністрації у справах бізнесу Данії, яка відповідає за створення сприятливих умов для бізнесу, розвиток цифрового суспільства у всіх сферах, підвищення конкурентної спроможності Данії тощо.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.