Регистрация    Войти
Авторизация

Зустріч Українсько-нідерландської спільної ділової ради

загрузка...
Зустріч Українсько-нідерландської  спільної ділової ради

12 жовтня 2017 р. у м. Вассенаар (Нідерланди) відбулося установче засідання Українсько-нідерландської спільної ділової ради.

Захід, що проходив під співголовуванням Президента Конфедерації промисловості та роботодавців Нідерландів Х. де Бура та українського бізнесмена, екс-Міністра сільського господарства та продовольства України О.Павленка зібрав під своїм дахом представників МЗС Нідерландів, Нідерландського агентства підприємництва, місцевих бізнесових кіл, ТПП України, а також посольств України в Нідерландах та Нідерландів у нашій державі.

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань співробітництва двох країн у торговельно-економічній та інвестиційній сферах, а також провели консультації стосовно порядку функціонування Ради та підготовки спільних бізнесових заходів.

За результатами зустрічі було досягнуто низку практичних домовленостей, зокрема щодо проведення у грудні поточного року у м.Роттердам (Нідерланди) під егідою Ради конференції з питань інновацій у сфері сільського господарства та логістики.

Зустріч Українсько-нідерландської  спільної ділової ради

Зустріч Українсько-нідерландської  спільної ділової ради

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.