Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови

загрузка...
Посол України взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови

Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра Республіки Молдова Павла Філіпа з главами дипломатичних представництв країн та організацій - посередників і спостерігачів у переговорах з придністровського врегулювання у форматі "5+2", а також Австрії – країни, що наразі головує в ОБСЄ.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання з порядку денного переговорного процесу, зокрема шляхи його активізації. Відмічено наявність передумов для проведення до кінця поточного року чергового раунду переговорів у форматі "5+2".

Посол України привітав ініціативу молдовського уряду з відкриття руху через міст Гура Бикулуй-Бичок та підкреслив необхідність конструктивного вирішення Кишиневом і Тирасполем інших питань, що безпосередньо спрямовані на забезпечення інтересів громадян, серед яких, зокрема участь придністровського транспорту в міжнародному автомобільному русі та відновлення повноцінного функціонування залізничних перевезень на ділянці Слобідка-Рибниця.

Іван Гнатишин підтвердив незмінність позиції України щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності Республіки Молдова.

Посол України взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.