Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України взяв участь у зустрічі дипломатичного корпусу, акредитованого в Мексиці

загрузка...
Посол України взяв участь у зустрічі дипломатичного корпусу, акредитованого в Мексиці

22 листопада 2017 р. Посол України Руслан Спірін взяв участь у зустрічі дипломатичного корпусу, акредитованого в Мексиці, яка відбулася в Міністерстві закордонних справ Мексики.

На зустрічі під головуванням Міністра закордонних справ Луіса Відегарая Касо більше 100 керівників дипломатичних представництв мали можливість обмінятися думками з Міністром фінансів і державного кредиту Хосе Антоніо Мідом, Міністром економіки Ільдефонсо Гуахардо, Міністром туризму Енріке де ла Мадридом та керівником Федеральної інституції з розвитку спеціальних економічних зон Херардо Гутьєрресом щодо реформ, проведених Урядом Мексики з метою протистояння міжнародним викликам сьогодення.

У свою чергу, посол України на зустрічах, що відбулися в ході заходу з вищезазначеними мексиканськими високопосадовцями, поінформував їх про поточну ситуацію в Україні, російську агресію проти української держави та подякував за підтримку Мексикою суверенітету і територіальної цілісності України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.