Регистрация    Войти
Авторизация

Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Данія

загрузка...
Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Данія

У рамках П’ятого Саміту Східного партнерства Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем’єр-міністром Данії Ларсом Льокке Расмуссеном.

Глава держави привітав ініціативу уряду Данії провести другу Міжнародну конференцію з питань реформ в Україні у 2018 року в Копенгагені.

Президент поінформував Главу уряду Данії про розвиток безпекової ситуації на Донбасі та привернув увагу до нещодавнього загострення в окремих районах Луганської області. Сторони скоординували позиції щодо мандату майбутньої миротворчої місії ООН на Донбасі.

Співрозмовники відзначили спільність підходів до реалізації проекту «Північний потік-2», важливою складовою яких є безпековий вимір.

Глава держави подякував данському уряду за незмінну підтримку України, нещодавнім проявом чого стало приєднання Данії до співавторів проекту Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про порушення прав людини в окупованому Криму.

Веб-сайт Президента України Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.