Регистрация    Войти
Авторизация

23-24 листопада у Копенгагені відбулось засідання Постійного комітету ПАРЄ

загрузка...
23-24 листопада у Копенгагені відбулось засідання Постійного комітету ПАРЄ

23-24 листопада у Копенгагені відбулось засідання Постійного комітету ПАРЄ у якому взяла участь делегація українських парламентарів. На засіданні Постійного комітету було обговорено питання «Демократія зламана: як відповісти?» та було прийнято рішення не проводити дебати щодо питання ролі парламентської асамблеї у захисті основоположних цінностей РЄ, спрямованого на повернення РФ до асамблеї.

У Копенгагені також перебували представники Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз та Рустем Умеров. А.Чингойз був присутнім на засіданні Постійного комітету ПАРЄ та провів зустрічі з головою ПАРЄ Стеллою Кіріакідес, а також членами парламентських делегацій Туреччини, Бельгії тощо.

Відбулась також зустріч А.Чингойза з політичним директором МЗС Данії Є.Сьоренсеном. У ході зустрічі А.Чийгоз детально поінформував данську сторону про поточну ситуацію з численними порушеннями прав людини в АРК з боку російської окупаційної влади, наголосив на необхідності продовження тиску на Росію, зокрема шляхом продовження санкцій, та неприпустимості повернення РФ до ПАРЄ. З данської сторони було наголошено на чіткій та послідовній позиції держави перебування щодо невизнання незаконної окупації Криму Росією, відданості підтримці України та реформ, що відбуваються в нашій державі.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.