Регистрация    Войти
Авторизация

У Мінську відбувся захід з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років з нагоди його 85-ї річниці.

загрузка...
У Мінську відбувся захід з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років з нагоди його 85-ї річниці.

24 листопада у Костелі Святих Симона та Олени у Мінську відбувся захід, організований Посольством України в Республіці Білорусь, з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років з нагоди його 85-ї річниці. На заході були присутні представники білоруської влади та громадськості, української діаспори країни, а також дипломатичного корпусу та ЗМІ.

Відбувся молебень з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Після цього з промовою до присутніх звернувся Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим. У своєму виступі Посол України подякував всім хто прийшов, щоб вшанувати пам'ять загиблих під час чи не найбільшої трагедії в історії Українського народу. Було зазначено, що, наразі, спільним завданням політиків і громадськості є поширення правди про вчинений радянським тоталітарним режимом злочин Голодомору. Підсумовуючи, Ігор Кизим відзначив, що, попри всі старання, сталінському режиму не вдалося знищити українців, не вдасться це і нинішній російській владі.

У рамках заходу його відвідувачі мали можливість ознайомитися з підготовленою Посольством України в Республіці Білорусь експозицією, присвяченою Голодомору 1932-1933 років, яка буде доступна для перегляду громадськості у Костелі Святих Симона та Олени у Мінську протягом вихідних днів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.