Регистрация    Войти
Авторизация

У Кафедральному соборі м. Буенос-Айрес відбулося вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

загрузка...
У Кафедральному соборі м. Буенос-Айрес відбулося вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

25 листопада 2017 р., у День пам’яті жертв голодоморів в Україні, у центральному Кафедральному соборі м. Буенос-Айрес відбулася поминальна панахида за загиблими у ході трьох великих голодів в Україні – 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр. У заході взяли участь керівництво Української центральної репрезентації (УЦР) в Аргентинській Республіці, очільники та представники українських громадських, культурних, молодіжних, релігійних та жіночих організацій, а також співробітники Посольства та члени їхніх родин.

Урочистий акт вшанування пам’яті жертв Голодомору відбувся біля каплиці Святого Івана Хрестителя Кафедрального собору, де встановлена меморіальна дошка, присвячена пам’яті жертв Голодомору.

Учасники заходу приєдналися до загальноукраїнської акції вшанування пам’яті загиблих, запаливши символічну «свічку моління». Єпископ Української греко-католицької єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі Даниїл Козлинський та настоятель Української Автокефальної Православної церкви Буенос-Айреса отець Вадим Дробниця відправли поминальне богослужіння з вшанування пам’яті мільйонів жертв однієї з найбільших трагедій ХХ сторіччя в Україні.

Посол України в Аргентині Юрій Дюдін звернувся до присутніх з промовою, в якій відзначив важливість збереження історичної пам’яті про мільйони безвинних жертв насильницьких голодів в Україні, а також наголосив на зусиллях, що здійснюються Урядом України заради визнання світом Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом українського народу.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.