Регистрация    Войти
Авторизация

Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць зустрівся зі Спікером Сенату Республіки Кенія

загрузка...
Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць зустрівся зі Спікером Сенату Республіки Кенія

27 листопада 2017 р. Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць у рамках свого перебування у Кенії з метою участі у церемонії складання присяги переобраним Президентом Кенії Ухуру Кеніяттою провів зустріч зі Спікером Сенату Республіки Кенія Кеннетом Лусакою.

У ході зустрічі сторонами було обговорено широкий спектр українсько-кенійської співпраці на двосторонньому рівні, зокрема у політичній, торговельно-економічній, аграрній, медичній та освітній сферах, а також політичної взаємодії у рамках міжнародних організацій.

Сторони також здійснили обмін думками щодо актуальних питань регіонального та глобального порядку денного, у тому числі у контексті міжнародного миру та безпеки, включаючи питання протидії агресії РФ.

Особливий акцент було приділено питанню поглиблення зв’язків між законодавчими органами обох країн, як шляхом посилення політичних контактів, так і через започаткування міжпарламентського галузевого співробітництва. А.Заяць запевнив, що в Україні вітатимуть черговий візит парламентської делегації Кенії високого рівня.

У ході зустрічі було також обговорено важливість обміну міністерськими делегаціями для укладення низки практичних двосторонніх документів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.