Регистрация    Войти
Авторизация

В Єревані відбулися заходи з вшанування жертв Голодомору в Україні та відзначення Дня Гідності та Свободи

загрузка...
В Єревані відбулися заходи з вшанування жертв Голодомору в Україні та відзначення Дня Гідності та Свободи

28 листопада 2017 року Посольством України в Республіці Вірменія на базі Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу та з відзначення Дня Гідності та Свободи. Участь у заходах взяли співробітники Посольства, представники української діаспори Вірменії, професорсько-викладацький склад та студенти навчального закладу, представники вірменського експертного середовища.

Присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору та загиблих під час Революції Гідності хвилиною мовчання і приєдналися до загальнонаціональної акції «Запали свічку».

Також, під час заходу був продемонстрований тематичний сюжет з навчального фільму «Територія Голодомору: пам’ять невмируща».

У своїх виступах учасники заходу підкреслили значущість цих подій в історії України, їх вплив на процес становлення Української державності.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.