Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України перебував з робочим візитом у Баварії

загрузка...
Посол України перебував з робочим візитом у Баварії

22-24 листопада 2017 р. Посол України перебував з робочим візитом у Баварії, у ході якого проведено зустрічі з представниками політичних та економічних кіл однієї з найвпливовіших федеральних земель Німеччини, окрему увагу приділено медіа-складовій з метою висвітлення ситуації в Україні.

У м.Мюнхен провів зустріч з заступником керівника фракції ХСС Баварського парламенту, державним секретарем Баварії з питань освіти, науки та досліджень Карлом Фреллером (Karl Freller).

Враховуючи важливість розвитку регіонального співробітництва, окрему зустріч глава дипмісії провів з керівництвом м.Регенсбург, що підтримує партнерські зв’язки з м.Одеса. Німецькій стороні було донесено об’єктивну інформацію щодо політичної і економічної ситуації в східних і південних регіонах України, обговорені чинні та перспективні проекти, реалізація яких сприяє поглибленню міжрегіональної співпраці.

Економічна складова візиту включала відвідання розташованих в Баварії німецьких підприємств, що інвестували у створення виробничих, торговельних, сервісних площадок в Україні: «Kromberg & Schubert», «Fixit group» і «MAN Truck & Bus AG».

У рамках відвідання Баварії Посол дав інтерв’ю найпопулярнішій газеті регіону «Mittelbayerische Zeitung», впливовому економічному часопису «EURO am Sonntag» та провів зустріч з інтендантом державної телерадіокомпанії «Bayerischer Rundfunk» У.Вільгельмом.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.