Регистрация    Войти
Авторизация

Посольством України в Словацькій Республіці проведено комеморативні заходи, приурочені до 85-роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

загрузка...
Посольством України в Словацькій Республіці  проведено комеморативні заходи, приурочені до 85-роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

28 листопада 2017 року Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка у приміщенні Словацького радіо «Slovenský rozhlas» відкрив тематичну виставку, приурочену до 85-роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

На заході були присутні представники МЗС СР, члени дипломатичного корпусу, акредитованого в Братиславі, офіційні та ділові кола Словаччини, творча інтелігенція, члени української громади, студенти та словацькі ЗМІ.

У своїй промові Посол, зокрема зазначив, що «Голодомор був однією з найбільших національних катастроф у сучасній українській історії. Ми розцінюємо його, як найжорстокіший злочин комуністичного режиму проти українського народу».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих під час Голодомору в Україні.

Гостям було запропоновано до перегляду тематичний документальний фільм про Голодомор 1932-1933 років в Україні молодого українського режисера Аліни Головіної, створений її командою саме до 85-річниці великої трагедії.

У ході урочистої частини українські діти декламували вірші про Голодомор та запалили свічки.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.