Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України провів зустріч з керівником парламентської фракції Демократичної партії Молдови

загрузка...
Посол України провів зустріч з керівником парламентської фракції Демократичної партії Молдови

29 листопада Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин провів зустріч з керівником фракції Демократичної партії Молдови Маріаном Лупу.

Іван Гнатишин поінформував про ситуацію на сході України, пов’язану з російською військовою агресією. У цьому зв’язку він наголосив на необхідності продовження спільних зусиль Києва і Кишинева з консолідації безпеки в регіоні.

З позитивної точки зору обопільно було відзначено сучасний рівень українсько-молдовського співробітництва, передусім на рівні урядів і парламентів двох країн, а також у рамках міжнародних організацій.

«Україна і Молдова розвивають конструктивні і взаємовигідні відносин, які об’єднує спільна мета – європейська інтеграція», - відзначив Іван Гнатишин.

Зі свого боку, Маріан Лупу підкреслив важливість продовження поступального розвитку співробітництва між Україною і Молдовою у всіх сферах на благо двох народів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.