Регистрация    Войти
Авторизация

Конференція з питань реформ та економічного розвитку України і Грузії та данська програма добросусідства для України і Грузії

загрузка...
Конференція з питань реформ та економічного розвитку України і Грузії та данська програма добросусідства для України і Грузії

29 листопада 2017 р. у м.Копенгаген відбулась міжнародна конференція, організована Міністерством закордонних справ Данії та присвячена представленню данської міжнародної програми сусідства для України та Грузії.

З української сторони у заході взяли участь заступник Голови Адміністрації Президента України Д.Шимків, делегація Кабінету Міністрів України, до якої увійшли представники Офісу Прем’єр-міністра України - Мирослав Кошелюк, Офісу реформ КМУ -Антон Ященко та Офісу із залучення та підтримки інвестицій “Ukraine Invest” - Даніель Біляк, а також президент “DiXi Group” Олена Павленко.

На панельних тематичних дискусіях виступили заступник Голови Адміністрації Президента України Д.Шимків, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій “Ukraine Invest” Даніель Біляк та представник «молодих лідерів» Олена Павленко, які ознайомили присутніх із ходом реформ в Україні та відповіли на запитання присутніх представників урядових структур Данії, дипломатичного корпусу, бізнесу та громадянського суспільства.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.