Регистрация    Войти
Авторизация

Робоча нарада з питань підготовки проведення Копенгагенської міжнародної конференції, присвяченої реформам в Україн

загрузка...
Робоча нарада з питань підготовки проведення Копенгагенської міжнародної конференції, присвяченої реформам в Україн

28 листопада 2017 р. у Міністерстві закордонних справ Данії відбулася робоча нарада з питань підготовки проведення Копенгагенської міжнародної конференції, присвяченої реформам в Україні за участі делегації Кабінету Міністрів України, до якої увійшли представники Офісу Прем’єр-міністра України (Мирослав Кошелюк), Офісу реформ КМУ (Антон Ященко) та Офісу із залучення та підтримки інвестицій “Ukraine Invest” (Даніель Біляк).

Участь у нараді взяли також представники групи друзів України Європейської комісії на чолі з головою групи Пітером Вагнером, а також представники міністерств закордонних справ Данії, Швеції, Польщі, Великобританії, Литви, посольств США та Канади.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію з впровадженням реформ в Україні з моменту проведення аналогічної міжнародної Лондонської конференції 2017 р. Міжнародні партнери відзначили значний прогрес України в імплементації реформ та підтвердили готовність до подальшої всесторонньої підтримки України у цьому процесі. Данська сторона наголосила на важливості проведення такого міжнародного заходу, оскільки ця комунікаційна платформа може служити майданчиком для більш ефективного ознайомлення міжнародної спільноти, друзів та донорів з ситуацією в Україні.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.