Регистрация    Войти
Авторизация

В Женеві проходить 108-а сесія Ради Міжнародної організації з міграції

загрузка...
В Женеві проходить 108-а сесія Ради Міжнародної організації з міграції

28 листопада – 1 грудня 2017 р. у Женеві проходить 108-а сесія Ради Міжнародної організації з міграції (МОМ) за участі представників держав-членів та спостерігачів МОМ, а також міжнародних, у т.ч. неурядових, організацій (УВКБ, МОП, ВООЗ, Світового банку, МКЧХ, Африканського Союзу та ін.).

До делегатів сесії з промовами звернулись Генеральний директор МОМ Вільям Свінг, Президент 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Мирослав Лайчак та Спеціальний представник Генерального Секретаря ООН з питань міжнародної міграції Луїза Арбур.

Учасники сесії обговорюють основні тенденції розвитку міграційних процесів у світі, відзначають річницю приєднання МОМ до системи ООН та результати діяльності Організації за цей період, розглядають стан консультаційного процесу з розробки Глобальної угоди про безпечну, впорядковану та врегульовану міграцію, а також програму діяльності Організації на наступний рік.

Постійний представник України Ю.Клименко у своєму виступі на загальних дебатах 29 листопада схвально оцінив приєднання Організації до системи ООН минулого року, а також відзначив провідну роль МОМ у сприянні міжурядовому процесу переговорів з розробки Глобальної угоди про міграцію. Він акцентував на необхідності врахування тематики внутрішнього переміщення у подальших відповідних глобальних домовленостях, привернувши увагу до гуманітарної ситуації в Україні, зокрема навколо внутрішньо переміщених осіб, в контексті триваючої російської агресії проти нашої країни, а також позитивно відзначив діяльність МОМ в Україні, її допомогу у подоланні соціально-економічних викликів, а також висловив сподівання на поглиблення взаємодії із вказаною Організацією.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.