Регистрация    Войти
Авторизация

В аргентинській столиці відбувся спеціальний показ фільму «Гіркі жнива»

загрузка...
В аргентинській столиці відбувся спеціальний показ фільму «Гіркі жнива»

У рамках конмеморативних заходів, присвячених 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні, 29 листопада ц.р. у кінотеатрі «Космос» Університету Буенос-Айреса відбувся прем’єрний показ в Аргентині художньої стрічки «Гіркі жнива» канадського режисера українського походження Джорджа Менделюка.

На заході, який було організовано Посольством України в Аргентині спільно з Українським товариством «Відродження», були присутні представники державних структур та неурядових організацій Аргентини, а також керівники та члени громадських, молодіжних та релігійних організацій української громади.

Виступаючи перед початком кіносеансу, Посол України в Аргентині Юрій Дюдін відзначив важливість культурної дипломатії у справі донесення до світової, у тому числі аргентинської, громадськості інформації про Голодомор-геноцид – трагедію українського народу початку 30-х років минулого сторіччя, зокрема засобами кіномистецтва.

Керівник української дипустанови окремо зупинився на важливості забезпечення свободи творчості митців, у тому числі кінематографістів, у сучасному демократичному суспільстві. У цьому контексті, Ю.Дюдін згадав про українського кінорежисера О.Сенцова, незаконно затриманого в Криму та засудженого російською владою за свої політичні переконання, а також запросив присутніх долучитися до міжнародної громадської кампанії зі звільнення О.Сенцова.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.