Регистрация    Войти
Авторизация

Посольство України провело комеморативний захід, присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні

загрузка...
Посольство України провело комеморативний захід, присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні

Захід відбувся в приміщенні регіональної штаб-квартири ООН у м.Бангкок та зібрав близько 100 представників дипломатичного корпусу, академічних кіл, української спільноти Таїланду та ЗМІ.
У ході заходу демонструвалася виставка, присвячена Голодомору в Україні 1932-1933 років, а також відбувся перегляд канадського художнього фільму «Гіркі жнива» (2017 року).
У своїй промові Посол Андрій Бешта наголосив, що Голодомор був спричинений цілеспрямованою злочинною політикою тоталітарного сталінського режиму, який поставив за мету ліквідувати українців як націю, яка не сприймала політики Москви і рано чи пізно поставила б питання про незалежність. Підкреслювалося, що 14 країн світу на рівні парламентів визнали Голодомор геноцидом українського народу.
Наприкінці заходу, після завершення перегляду фільму, усі учасники запалили свічки пам‘яті на знак скорботи за невинно замордованими мільйонами українців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.