Регистрация    Войти
Авторизация

Форум Поморського Обсерватора Ринку Праці

загрузка...
Форум  Поморського Обсерватора Ринку Праці

В рамках форуму було представлено дві теми – «Розвиток компетенцій для підвищення конкурентоздатності підприємств» і «Мобільність на ринку праці та інтеграція іноземців».

Загалом на форумі домінувала інформація про гостру потребу залучення іноземних працівників для забезпечення зростаючих потреб регіону пов’язаних, як з зі зростаючою польською економікою так і зі старінням суспільства, зменшенням пенсійного віку і міграцією місцевих працівників на захід.

Також наголошувалось, що найбільшою групою іноземних працівників в регіоні є громадяни України, частка яких у загальній кількості іноземних працівників становить 95%.

Головна увага приділялась двом аспектам – підвищенню кваліфікації кадрів через базову і додаткову освіту, для потреб інноваційних секторів економіки та створення умов для залучення трудових ресурсів з поза меж Польщі. В цьому контексті наголошувалось на необхідності створення сприятливих умов (безкоштовне навчання польської мови, професійне навчання, соціальні пакети для родин, зменшення бюрократичних перешкод) для тривалого чи постійного залучення іноземців .

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.