Регистрация    Войти
Авторизация

У Женеві проходить Зустріч держав-членів КБТЗ

загрузка...
У Женеві проходить Зустріч держав-членів КБТЗ

04 – 08 грудня 2017 р. в Женеві проходить щорічна Зустріч держав-членів Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (КБТЗ).

У заході беруть участь представники країн-сторін Конвенції, причетних міжнародних інституцій та неурядових організацій.

Обговорюються шляхи подальшого зміцнення КБТЗ, поглиблення міжнародної співпраці, у т.ч. в контексті надання технічної допомоги державам-учасницям Конвенції для виявлення та боротьби із загрозами пандемічного характеру й використання результатів біологічних досліджень у мирних цілях, а також питання прийняття програми роботи на міжсесійний період, щодо якої державам-членам не вдалось виробити консенсус в ході Восьмої оглядової конференції (грудень 2016 р.).

Постійний представник України в Женеві Юрій Клименко в ході виступу під час Зустрічі підкреслив важливу роль КБТЗ у процесах роззброєння та нерозповсюдження зброї масового знищення. Привернувши увагу до підготовленого Україною, Великою Британією та Японією робочого документу Зустрічі «Освіта у сфері біобезпеки», він висловився за всеохоплююче зміцнення режиму Конвенції, в т.ч. шляхом подальшої її універсалізації та розширення відповідного міжнародного співробітництва, а також окремо акцентував на результатах проведеного 21 – 22 вересня ц.р. у Києві регіонального семінару для країн Східної Європи та Центральної Азії «Наслідки розвитку науки і техніки для КБТЗ».

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.