Регистрация    Войти
Авторизация

Україна була представлена на Люблянському різдвяному благодійному ярмарку

загрузка...
Україна була представлена на Люблянському різдвяному благодійному ярмарку

Посольство України взяло участь у щорічному Люблянському різдвяному благодійному ярмарку, організованому Міжнародним жіночим клубом SILA. Цей захід є одним із найбільших та найвідоміших благодійних заходів у Словенії.

Цьогорічний захід відвідав Президент Словенії Б.Пахор з дружиною.
Посол України М.Ф.Бродович презентував Б.Пахору символ влади – булаву, а також пам’ятні монети «Героям Майдану», які увічнюють пам’ять полеглих і події, що відбулися в Україні протягом 2013-2014 рр.
Посольство мало чудову нагоду представити українську культуру та кухню на міжнародній платформі.

Всі зібрані кошти були передані благодійним організаціям для допомоги дітям хворим на аутизм з метою отримання безкоштовної терапії, а також дітям, які живуть у надзвичайно складних соціальних та фінансових умовах, задля отримання психологічної та правової допомоги.

Висловлюємо щиру вдячність представникам української громади в Словенії та членам жіночого клубу "Форум українок в Словенії", а також колективу "Зорецвіт", які достойно представили нашу державу та зробили цей захід незабутнім!

Фотогалерею з заходу можна переглянути за цим посиланням.

Україна була представлена на Люблянському різдвяному благодійному ярмарку

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.