Регистрация    Войти
Авторизация

5 грудня 2017 року у приміщені Спілки письменників Республіки Хорватія відбулось засідання Українсько-хорватського товариства

загрузка...
5 грудня 2017 року у приміщені Спілки письменників Республіки Хорватія відбулось засідання Українсько-хорватського товариства

5 грудня 2017 року у приміщені Спілки письменників Республіки Хорватія відбулось засідання Українсько-хорватського товариства, на якому були присутні його Голова – колишній Президент Хорватії СтіпеМесич, колишній Прем’єр-міністр РХ Ф.Грегурич, колишні Посли Республіки Хорватія в України Джуро Відмарович і Мар’ян Комбол, лідери української національної меншини в РХ Віктор Філима, Славко Бурда, Борис Гралюк й Маруся Юриста, викладачі і студенти Кафедри україністики Університету у Загребі,Тимчасовий повірений у справах України в РХ Ярослав Сімонов та інші хорватські друзі України.

В рамках заходу було представлено звіт про роботу Товариства, яке протягом останніх двох років організувало низку культурно-гуманітарних та економічних заходів, та за сприяння якого було опублікувало книги хорватською мовою з української тематики («Козацькі війни», «Буковина» та брошуру «Голодомор в Україна 1932-33 років»), визначено плани діяльності на 2018 рік, а також представлено фінансовий звіт за минулорічний період.

В рамках засідання Тимчасовий повірений в РХ Я.Сімонов виступив із доповіддю «Сучасні пріоритети зовнішньої політики України».

Під час засідання було обрано нового голову Товариства, яким став колишній Посол РХ в Україні – чинний Голова Спілки письменників Хорватії Джуро Відмарович.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.