Регистрация    Войти
Авторизация

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою

загрузка...
Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою

З програмою, складеною з творів українських, чеських та європейських композиторів, перед гостями заходу виступив Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під керівництвом Володимира Сивохіпа, солістка Львівської філармонії Наталія Дитюк, українські солісти провідних театрів Чехії Олександр Бень та Євген Шокало.

Посол України в Чехії Євген Перебийніс, відкриваючи концерт, наголосив на тому, що цей концерт є подарунком України Чехії з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою, яка виникла на початку 1993 року після розділення Чехословаччини, символічним жестом, яким ми хочемо висловити вдячність усім чеським друзям за підтримку, яку протягом цих 25 років Україна відчувала з боку Чеської Республіки, солідарність, яку ми відчуваємо з боку чеського народу.

Є.Перебийніс нагадав про те, що сто років тому, на руїнах імперій виникли дві держави – вільна Чехословацька Республіка і вільна Українська Народна Республіка, у грудні 1917 року було засновано дипломатичну службу молодої Української Народної Республіки, між УНР та Чехословацькою Республікою були встановлені дипломатичні відносини, а в Празі працювало посольство УНР.

На концерті були присутні представники Міністерства закордонних справ Чехії, міністерств оборони, промисловості і торгівлі, фінансів, внутрішніх справ, транспорту, дипломатичного корпусу, акредитованого в Празі, ділових кіл та громадськості, ЗМІ, українських організацій.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.