Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в інавгурації виставки «Mexico Alimentaria Food Show 2017»

загрузка...
Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в інавгурації виставки «Mexico Alimentaria Food Show 2017»

7 грудня ц.р. Посол України взяв участь в інавгурації продовольчої виставки «México Alimentaria Food Show 2017», що була організована Міністерством аграрної політики з метою ознайомлення з потенціалом та досягненнями країни в агропромисловому секторі. Захід відбувся під головуванням Президента Мексики Е.Пеня Нієто за участі губернаторів, урядових і ділових кіл, дипломатичного корпусу. Очікується, що виставку, на якій представлено 750 стендів із продукцією національних виробників, відвідає близько 60 тис. осіб.

Мексика є 12-ю країною в світі за показником виробництва та 10-ю за експортом продовольчих товарів. Впродовж останніх 4-х років зростання агропромислового сектору склало 12%, а обсяги експорту продуктів харчування у 2017 р. досягли суми у розмірі 31,5 млрд. дол. США. Зокрема, Мексика є лідером у світі з експорту пива, текіли та авокадо.

У бесідах з представниками уряду та мексиканського бізнесу Посол України наголосив на значному потенціалі розвитку українсько-мексиканської співпраці у сільськогосподарській галузі та поінформував про можливості підприємств агропромислового сектору та харчової промисловості України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua




Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.