Регистрация    Войти
Авторизация

«Як закінчуються війни?» У Посольстві відбулася подіумна дискусія за участі зіркових німецьких істориків та інтелектуалів

загрузка...
«Як закінчуються війни?» У Посольстві відбулася подіумна дискусія за участі зіркових німецьких істориків та інтелектуалів

«Як закінчуються війни?» У Посольстві відбулася подіумна дискусія за участі істориків та інтелектуалів

«Як закінчуються війни? Від Брест – Литовського мирного договору до сьогодення». Під таким заголовком у Посольстві України у Берліні відбулася подіумна дискусія за участі зіркових німецьких істориків та інтелектуалів: професорів східноєвропейської історії Герхарда Сімона, Рудольфа Марка, Енріко Зеевальда, депутата Німецького бундестагу Марілуїзе Бек та популярного письменника Андрія Куркова. Модератором дискусії виступив відомий берлінський експерт-історик Німецького товариства зовнішньої політики Вільфрід Їльге.

Учасники дискусії блискуче впоралися з непростим завданням - провести паралелі з сьогоденням, коли Українська держава, внаслідок остаточного возз’єднання з європейською спільнотою протистоїть гібридному наступу з боку Кремля. У рамках заходу численним гостям було презентовано документальну стрічку «Перший мирний договір світової війни», яку було віднайдено у німецькому федеральному архіві.

Гостям і учасникам було презентовано документальний фільм «Перший мирний договір світової війни», який був знятий німецькою студією у 1918 році та 100 років пролежав загубленим в німецькому федеральному архіві.

Наукову презентацію стрічки зробив директор Музею Української революції 1917-1921 рр. Олександр Кучерук.

В рамках заходу відбулося відкриття та огляд виставки графіки Олександра Смирнова "ARMY DOODLE" . Митець зізнався, що згадана серія робіт є своєрідно рефлексією на трагічні події в Україні внаслідок зовнішньої збройної агресії проти України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.