Регистрация    Войти
Авторизация

Урядова делегація на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим зустрілася з українською громадою Аргентини

загрузка...
Урядова делегація на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим зустрілася з українською громадою Аргентини

10 грудня ц.р., в рамках перебування в Аргентині з метою участі у 11-й Міністерській конференції Світової організації торгівлі, урядова делегація України, очолювана Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, зустрілася з українською громадою міста та провінції Буенос-Айрес.

Вітаючи урядову делегацію, Голова Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці (УЦР), Почесний консул України в провінції Буенос-Айрес Петро Лилик коротко розповів про 120-літню історію української громади в Аргентині, а також представив організації закордонних українців, що входять до складу УЦР – федеративного об’єднання українських асоціацій, яке представляє майже 400-тисячну громаду наших співвітчизників в Аргентині.

У свою чергу, Перший Віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України подякував закордонним українцям за допомогу та солідарність з Україною у ці надзвичайно складні для нашої держави часи. С.Кубів висловив сподівання, що українська громада в Аргентині і надалі виступатиме єдиним фронтом у підтримці зовнішньополітичного курсу держави та реалізації внутрішньополітичних реформ в Україні, спрямованих на подолання наслідків російської агресії проти України та забезпечення сталого розвитку країни. «Тільки єдність допомагає нам зберегти Україну, нашу ідентичність, нашу історію. Дякую вам за те, що передаєте через покоління наші спільні цінності та традиції, зберігаючи Україну на далекій аргентинській землі», - зазначив він.

На знак подяки за багаторічні зусилля з підтримки та розвитку української мови та культури на аргентинській землі, від імені Уряду України громаді були передані подарунки для українських суботніх шкіл та творчих колективів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.