Регистрация    Войти
Авторизация

В Буенос-Айресі розпочала роботу 11-а Міністерська конференція Світової організації торгівлі (СОТ)

загрузка...
В Буенос-Айресі розпочала роботу 11-а Міністерська конференція Світової організації торгівлі (СОТ)

10 грудня ц.р. в м. Буенос-Айрес відбулась офіційна церемонія відкриття 11-ї Міністерської конференції Світової організації торгівлі (СОТ), участь у якій бере українська урядова делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі С.І.Кубівим.

У ході відкриття заходу та ухвалення його порядку денного виступили Голова 11-ї Конференції міністрів СОТ, очільник Ради високого рівня з глобального аналізу при Президентові Аргентини С.Малькорра, Генеральний директор СОТ Р.Азеведо та Міністр закордонних справ і віросповідань Аргентини Х.Форі, які наголосили на безпрецедентній кількості учасників цьогорічної Міністерської зустрічі, що зібрала близько 4000 делегатів зі 164 країн-членів Організації.

Окремою частиною церемонії відкриття стала сесія найвищого рівня за участі запрошених глав держав-членів МЕРКОСУР та Тихоокеанського Альянсу під головуванням Президента Аргентинської Республіки М.Макрі, у ході якої Президенти підписали Декларацію Буенос-Айреса про підтримку багатосторонньої системи міжнародної торгівлі.

Робота одинадцятої Конференції Міністрів СОТ триватиме в аргентинській столиці до 13 грудня ц.р.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.