Регистрация    Войти
Авторизация

ПРОЕКТ "ШКОЛИ БЕЗ КОРДОНІВ" - ШКОЛЯРІ З МИКОЛАЇВКИ У ВІДНІ

загрузка...
ПРОЕКТ "ШКОЛИ БЕЗ КОРДОНІВ" - ШКОЛЯРІ З МИКОЛАЇВКИ У ВІДНІ

В якості пілотної частини заплановано візит українських школярів зі школи №3 (Миколаївка) у супроводі артистів Театру переселенця до Відня. З 12 до 17 грудня школярі та митці перебуватимуть в австрійській столиці, братимуть участь в культурному житті міста та співпрацюватимуть з австрійськими учнями медійної школи Die Graphische. В кінці перебування, 17 грудня, в віденському Theater in der Brunnenpassage буде презентовано спільну виставу «Народження насилля» („Die Geburt der Gewalt“).

Українські школярі поділяться своїм досвідом життя під час війни на Сході України, в той час як австрійці зможуть розповісти про своє спілкування з біженцями, які втекли від бойових дій (йдеться, перш за все, про Сирію). Саме з цього обміну думками про трагічний та складний досвід і має народитися спільна театральна вистава.

Інші заходи в рамках проекту:

13 грудня, Schwarzberg Bühne, 19:00 – вистава «Товар» Театру переселенця

14 грудня, International Institute for Peace Vienna, 18.30 – подіумна дискусія «Реальність на Сході України. Розповіді свідків»

Детальна інформація за посиланням: https://www.democracydoc.com/…/projec…/schulen-ohne-grenzen/

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.