Регистрация    Войти
Авторизация

Перебування Львівської та Київської делегацій у м. Краків

загрузка...
Перебування Львівської та Київської делегацій у м. Краків

29 листопада по 06 грудня ц.р. у місті Кракові з робочими поїздками перебували делегації представників та депутатів Львівської міської ради, а також Київської міської адміністрації.

Львівська делегація відвідала м. Краків з метою участі у відкритті виставки під назвою «Львів 24 червня 1937 року. Місто, архітектура, модернізм», що відбулася 30.11.2017 р. у Міжнародному Центрі Культури Кракова.

За сприяння Генерального консула України в Кракові О.Мандюка, було організовано зустріч делегації на чолі з заступником мера Львова А.Москаленком та його візаві, заступником Президента Кракова К.Круль. Під час проведення перемовин, сторони обмінювалися своїм досвідом щодо нововведень запроваджених у містах партнерах та збільшенням туристичних потоків, як суттєву складову фінансування та розвитку їхніх міст.

Також, 4-6 грудня ц.р. консульською установою надавалося сприяння в організації та проведенні зустрічей делегації Київської міської адміністрації на чолі з заступником мера Києва О.Резніковим та делегації КМР з заступником Президента Кракова Е.Котербою Головою Краківської міської ради Б.Кошьмідером.

У своїх дискусіях сторони порівнювали вимоги законодавства в галузі містобудування, збереження історичних архітектурних цінностей, а також моделей польських та українських інституцій, відповідальних за нагляд та оформлення дозвільних документів при зведенні нових об’єктів в межах історичних частин міста.

З метою перейняття досвіду у польських колег для створення музейного комплексу на Поштовій площі у Києві, нашою установою було організовано зустрічі з керівництвом історичного музею м. Кракова, яке в свою чергу надало вичерпну інформацію про передумови, історію та специфіку зведення туристично-історичного комплексу «Підземний ринок»

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.