Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині у складі української урядової делегації бере участь у роботі 11-ї Міністерської конференції СОТ

загрузка...
Посол України в Аргентині у складі української урядової делегації бере участь у роботі 11-ї Міністерської конференції СОТ

Офіційні засідання 11-ї Міністерської конференції Світової організації торгівлі розпочались в Буенос-Айресі 11 грудня ц.р. У складі вітчизняної урядової делегації, яку очолює Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі С.І.Кубів, у роботі конференції бере участь Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін.

Окрім проведення пленарних засідань та багатьох секційних і паралельних заходів, керівник та члени української делегації провели двосторонні зустрічі з міністрами економіки та міжнародної торгівлі низки країн світу, зокрема, Великої Британії, Єгипту, Бразилії, Катару, Туреччини. У ході зустрічей обговорювалися питання поглиблення торговельно-економічної співпраці з відповідними країни, а також взаємодії у багатосторонніх торговельних системах.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.