Регистрация    Войти
Авторизация

УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ У ВІДНІ

загрузка...
УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ У ВІДНІ

В кінці року прийнято підводити підсумки. Втім, наш час змушує все частіше ретроспективно звертатися до часів давно минулих – до сталінського ГУЛАГу та до долі кримських татар ще під час Другої Світової Війни. Всі ці події складаються сьогодні в єдину мозаїку нашої ідентичності, нашого розуміння себе у світі. Саме тому в грудні цього року Посольство та українська суботня школа «Ерудит» запрошують всіх бажаючих до перегляду двох непростих талановитих українських фільмів – історичної драми про тяжкий час сталінських репресій за романом Андрієм Кокотюхи «Червоний» (18 грудня, 18:00) та стрічки «Чужа молитва», яка заснована на реальній історії кримської татарки Саіде Аріфової, яка під час Другої світової війни двічі врятувала 88 дітей-сиріт, - спочатку від нацистів, а після від НКВС (19 грудня, 18:00).

Фільми будуть демонструватися українською мовою з англійськими субтитрами.

Вхід вільний!

Наполегливо просимо реєструватися за email-адресою event@ukremb.at, вказавши на який саме фільм Ви бажаєте прийти. Тільки за умови реєстрації ми зможемо забезпечити Вам квиток.

P.S. Навесні заплановано продовження показів нового українського кінематографу, де буде показано і фільм про героїв Донецького аеропорту «Кіборги», і фентезійний блокбастер «Сторожова застава», і інші новинки вітчизняного кінопрокату.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.